Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Αξιολόγηση προσφορών εκδρομής στην Ιεράπετρα

Δ/νση: ΒΑΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ

Τηλ: ? Fax : 2825022249

Bάμος    20/02/2012

Σας ενημερώνουμε ότι στις 16-02-2012 ημέρα Πέμπτη, έγινε συνεδρίαση των μελών του συμβουλίου σχολικής κοινότητας Γυμνασίου Βάμου με θέμα την αξιολόγηση των προσφορών για την επίσκεψη της Περιβαλλοντικής Ομάδας του Γυμνασίου Βάμου στο ΚΠΕ Ιεράπετρας, με πρόεδρο τον Διευθυντή του Σχολείου κ Περικλή Μαχαιρά και παρόντα μέλη τους: α) κα Ρουτζάκη Αθηνά καθηγήτρια του σχολείου μας, β) κ. Μανώλη Παρασκευάκη εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και γ) τον Νίκο Στάη εκπρόσωπο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου, παρουσία της Προέδρου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ Ροκάκη Ράνιας, σύμφωνα με την υπ΄αριθμ.129287/Γ2 απόφαση του υπ? αριθμ. 2769 ΦΕΚ της 2-12-2011, η οποία ορίζει το νέο καθεστώς των σχολικών εκδρομών. Κατά τη συνεδρίαση ανοίχθηκαν οκτώ (8) προσφορές ταξιδιωτικών γραφείων, εκ των οποίων επιλέχθηκε η προσφορά του γραφείου ΚYRIAKAKΙS TRAVEL ως η πιο συμφέρουσα από οικονομικής και ποιοτικής απόψεως και συμβατή με τους όρους της προκήρυξης. Για τα ανωτέρω συντάχθηκε η Πράξη 4η /16-2-2012 στο βιβλίο πράξεων του Διευθυντή του σχολείου μας.

Στον παρακάτω πίνακα φαίνονται συνοπτικά τα ονόματα  και το ύψος των προσφορών από τα Ταξιδιωτικά Γραφεία που κατέθεσαν προσφορές.

A/A

Όνομα Ταξιδιωτικού Γραφείου