Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Μουσικές - Θεατρικές - Καλλιτεχνικές Έκθεση Φωτογραφικής Λέσχης του Γυμνασίου μας

Έκθεση Φωτογραφικής Λέσχης του Γυμνασίου μας

Παρουσιάστηκε η έκθεση, της Φωτογραφικής Λέσχης του Γυμνασίου μας, στον προαύλιο χώρο του σχολείου και την παρακολούθησαν ακόμη, μαθητές και καθηγητές του Λυκείου Βάμου. Οι μαθητές της Φωτογραφικής μας Λέσχης, που με την υποστήριξη του καθηγητή τους και Διευθυντή του Γυμνασίου κ. Περικλή Μαχαιρά και την συνεπικουρία της καθηγήτριας κ. Αθηνάς Ρουτζάκη εξέθεσαν την δουλειά τους, είναι ο Άρης Μυριδάκης (φωτογραφίες του αποθανατίζουν συχνά, πάρα πολλές από τις δραστηριότητές μας στην ιστοσελίδα μας), και ο Ρεντιόλ Αλουσάι. Οι «φωτογράφοι» μας, εξέπληξαν με την ποιότητα της δουλειάς τους καθηγητές γονείς και μαθητές. Η έκθεση αυτή θα παρουσιαστεί σε αίθουσα του Βάμου σε λίγο καιρό.