Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Τρίτος Διευθυντής Σχολικής Μονάδας προερχόμενος από το εκπαιδευτικό προσωπικό του Γυμνασίου Βάμου

Μετά την τοποθέτηση των καθηγητών του Γυμνασίου μας κ. Περικλή Μαχαιρά, Αρχιτέκτονα Μηχανικού, σαν Διευθυντή του Γυμνασίου Βάμου και της κας Έφης Κορτσιδάκη, Φυσικής Αγωγής, σαν Διευθύντριας του Γυμνασίου Βρυσών, μία ακόμη καθηγήτρια του Γυμνασίου μας η κα Αθηνά Ρουτζάκη, Χημικός, ανέλαβε Διευθύντρια του Γενικού Λυκείου Χώρας Σφακίων.

Τα μέλη της σχολικής κοινότητάς μας καθηγητές, μαθητές και γονείς την κατευοδώνουν με ευχές για καλή θητεία στη νέα αναβαθμισμένη υπηρεσιακή και εκπαιδευτική της αποστολή.