Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Δωρεά Η/Υ, οθόνης και πληκτρολογίου στο σχολείο μας από την Τράπεζα Eurobank Ergasias Α.Ε.

Δωρεά Η/Υ, οθόνης και πληκτρολογίου στο σχολείο μας από την Τράπεζα Eurobank Ergasias Α.Ε., με τη φροντίδα του κ. Νικόλαου Χατζάκη.

Με την ευγενική φροντίδα του γονέα των μαθητών του σχολείου μας Ειρήνης Χατζάκη και Ηρακλή Χατζάκη, κ. Νικόλαου Χατζάκη η τράπεζα Eurobank Ergasias Α.Ε. μας έστειλε έναν υπολογιστή με οθόνη και πληκτρολόγιο, προκειμένου να αναβαθμίσουμε τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό του σχολείου μας. Το σχολείο μας ευχαριστεί πάρα πολύ και την προαναφερόμενη τράπεζα και τον κ. Νικόλαο Χατζάκη.