Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Μουσικές - Θεατρικές - Καλλιτεχνικές Πραγματοποιήθηκε η έκθεση Φωτογραφίας των μαθητών του τμήματος Φωτογραφίας.

Πραγματοποιήθηκε η έκθεση Φωτογραφίας των μαθητών του τμήματος Φωτογραφίας.

Οι μαθητές του τμήματος Φωτογραφίας του Γυμνασίου μας πραγματοποίησαν έκθεση των φωτογραφιών τους στο σχολείο, με θέμα τη Φύση και τα Ζώα.

ταμπλοΦ18

Το ταμπλό με τις φωτογραφίες που έχουν θέμα τη Φύση

Απέδειξαν πραγματικά ότι τα μαθήματα που παρακολούθησαν, από τον Διευθυντή του σχολείου μας, βελτίωσαν την τεχνική τους και το πώς αντιλαμβάνονται το «κάδρο».

ταμπλοΦ19

Το ταμπλό με τις φωτογραφίες που έχουν θέμα τα Ζώα

Η έκθεση δέχτηκε πολύ καλές κριτικές από μαθητές και καθηγητές για τις φωτογραφίες των μελών του τμήματος και ελπίζουμε να συνεχίσουν να δημιουργούν με τον φακό της φωτογραφικής τους μηχανής και κατά το επόμενο σχολικό έτος.

ταμπλοΦ20

Οι μαθητές του τμήματος φωτογραφίας με τον δάσκαλό τους κ. Περικλή Μαχαιρά.

Οι μαθητές που έλαβαν μέρος στην έκθεση με φωτογραφίες τους είναι οι παρακάτω: Δρουβαλάκη Σοφία, Καζάνης Παναγιώτης, Κοτρωνάκη Μαρία και Κούρτη Αλίντα.