Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Δωρεά 4 laptops στο σχολείο μας από την εταιρεία ?NESTLE A.E.?

Δωρεά 4 laptops στο σχολείο μας από την εταιρεία ?NESTLE A.E.?

Η εταιρία ?NESTLE A.E.? με την ευκαιρία της ανανέωσης του εξοπλισμού της σε Ηλεκτρονικούς Υπολογιστές, μας πρόσφερε 4 επιτραπέζιους υπολογιστές «laptops» για ενίσχυση της ηλεκτρονικής μας υποδομής και υποβοήθηση της εκπαιδευτικής διαδικασίας. Η ?NESTLE A.E.? πρόσφερε σε σχολεία όλης της Ελλάδας πάνω από 100 τέτοιους υπολογιστές.   Η επιλογή του δικού μας σχολείου έγινε μετά από συνεννόηση της εταιρείας με το Υπουργείο Παιδείας. Ο Δ/ντής του σχολείου μας και ο σύλλογος των διδασκόντων, ευχαρίστησε την εταιρεία και ιδιαιτέρως τα στελέχη της κα Κατερίνα Τσιβούρα και κα Αγγελική Παπαδοπούλου, αναφέροντάς τους πως τέτοιες ενέργειες ενισχύουν τη γνώση και βοηθούν τα σχολεία να οργανώσουν και να προσφέρουν στους μαθητές τους αναβαθμισμένη εκπαίδευση.